Dystrybucja
Artykułów
Nabiałowych

 

O firmie

SERMAR z siedzibą w Wysogotowie, ul.Olszynowa 35 jest Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, Oddział Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego  pod numerem 0000091173.

Podstawowym przedmiotem aktywności gospodarczej firmy jest działalność handlowa. Nasza firma powstała w Poznaniu w 1989 roku. Inspiracją do jej powstania były doświadczenia właścicieli zdobyte wcześniej w prowadzonej przez nich działalności handlowej – typowo detalicznej. Potrzeby rynku, jego analiza oraz coraz większe zainteresowanie konsumentów wyrobami mleczarskimi przyczyniły się do specjalizacji w tej dziedzinie.

Długoletnia współpraca  z krajowymi liderami branży mleczarskiej pozwoliła nam osiągnąć bardzo dobre wyniki.  W marcu 1999 roku wybudowany został nowy magazyn o powierzchni 1500 m2, wyposażony w nowoczesny sprzęt chłodniczy, przystosowany do przechowywania towarów w systemie wysokiego składowania  w temperaturze do +4 st.C

Jedną z gałęzi  prowadzonej  od wielu lat aktywnej działalności handlowej jest zaopatrzenie w świeże produkty mleczarskie odbiorców cateringowych:

  •     Hotele,
  •     Restauracje,
  •     Szpitale,
  •     Jednostki Wojskowe i paramilitarne,
  •     Domy Pomocy Społecznej,
  •     Zakłady penitencjarne,
  •     Szkoły, Bursy Szkolne, Internaty.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu pracowników, zamówienia naszych odbiorców realizowane są terminowo, a dostarczane produkty - najwyższej jakości.

W zakładzie funkcjonuje system HACCP na bieżąco monitorowany przez Wojewódzki Inspektorat Sanitarny oraz Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej.

Sumienną pracą zasłużyliśmy sobie na uznanie i bardzo pozytywną opinię naszych klientów, czego wyrazem są wystawiane referencje.

Posiadamy również swój oddział sprzedaży hurtowej na terenie Wielkopolskie Gildii Rolno-Ogrodniczej Poznań-Franowo zlokalizowany w nowo oddanej do użytku hali S3 boks 312.

Dysponujemy własnym, specjalistycznym transportem.  Zatrudniamy  grupę doświadczonych pracowników wyspecjalizowanych w dziedzinie  handlu, marketingu i  logistyki.

Firma nasza działa nieprzerwanie od ponad 25  lat, pielęgnując z wielką starannością  tak obecnie ważne tradycje polskiego handlu. Dokładamy wszelkich starań  aby każdy, nawet najdrobniejszy odbiorca mógł stwierdzić, że:

SERMAR  to solidny, dobry partner w robieniu  DUŻYCH  INTERESÓW

© 2016 Sermar. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl

61 816-12-22   Fax: 61 816-15-00    512 304 500    sermar@poczta.internetdsl.pl