Dystrybucja
Artykułów
Nabiałowych

 

Program dla Szkół

Nowy Program dla Szkół

                                                          

W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły podstawowe do wzięcia udziału w nowym Prgramie, który zastępuje dotychczasowe prgramy Owoce i Warzywa w szkole oraz Mleko w szkole. Program ma na celu promowania wśród uczniów zdrowej diety poprzez udostępnianie dzieciom owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz działania edukacyjne realizowane w szkołach/ W programie moga uczestinczyc uczniowie klas I - V szkoły podstawowej.
 

Informacja dla placówek oświatowych

Wszystkie produkty udostępniane dzieciom są bezpłatnie przez 12 tygodni każdego semestru (wyznaczonych w umowie), w swoim asortymencie posiadamy produkty mleczne SM Mlekpol tj.

- mleko białe 1,5% 250 ml

- jogurt augustowski nat. 150g 

- kefir sokólski nat. 150g

- serek twarogowy Rolmlecz 150g

oraz porcje owocowo-warzywne, w skład których wchodzi: marchewka, jabłko, kalarepa, papryka słodka,pomidorki koktajlowe, rzodkiewki, śliwki, truskawki (ilość i rodzaj produktu wskazane w umowie)

Gwarantujemy całoroczną pomoc w prowadzeniu dokumentacji związanej z uczestnictwem placówek w programie - z uwagi na to, że jest to akcja finansowana z budżetu europejskiego liczba dokumentów rozliczeniowych jest znacząca.

Więcej informacji dla szkół zainteresowanych wzięciem udziału w Programie pod adresem: www.kowr.gov.pl/program-dla-szkol

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

© 2016 Sermar. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl

61 816-12-22   Fax: 61 816-15-00    512 304 500    sermar@poczta.internetdsl.pl